fbpx
En Başarılı SEO Nasıl Olmalı?

En Başarılı SEO Nasıl Olmalı?

En Başarılı SEO Nasıl Olmalı?

Seo firmanız için en önemli etkenlerden biridir, Web sitenizi google, Yandex gibi arama motorlarında İlk sıralarda görünmenizi ve müşterilerinizin sizi daha kolay bulmasını sağlar.
SEO çalışma planı tek tip ve sabit olmamalıdır. Standart bir çalışma planı oluşturup bunu her site yada sektör için uygulamak oldukça yanlıştır. Çünkü her sektörün kendine has bir rekabet düzeyi ve kendine özel bir çalışma stratejisi olmalıdır. Bunun için çalışma planı oluşturmadan önce sektörü iyice analiz edip buna en uygun olacak, rakiplerinizi geçmeye yönelik bir çalışma stratejisi belirlenir.

Başarılı SEO Çalışma Aşamaları

Çıkarttığını anahtar kelimeler üzerinde ilk sayfada olan siteleri rakip olarak alabilir, bunları incelemeye yönelik aşağıdaki adımları uygulayabaşlarız.

– Rakiplerinizi ahrefs yada türevi backlink programları ile analiz ederek ne sıklıkta backlink aldıklarını gözlemliyoruz.

– Rakiplerinizi ahrefs yada türevi backlink programları ile analiz ederek hangi kelimeler üzerinde çalışma yaptıklarını ve daha bir çok etkenleri gözlemliyoruz.

Burada yaptığımız analiz sonucunda eğer yeni bir domaine sahipseniz yavaştan başlayıp 45 derecelik bir backlink açısı oluşturabilir, buna uygun olarak çok agresif tavır sergilemeden profesyonel bir SEO çalışması gerçekleştirebiliriz.

Eğer hali hazırda olan bir domaine sahipseniz rakiplerinizin yaptığı SEO yoğunluğunun biraz daha üstüne çıkarak buna bağlı ve düzenli olarak SEO çalışmaları gerçekleştirmemiz gerekmektedir.
En Başarılı SEO

Diger Konular:

Web sitelerimizin önemi
Responsive Web Tasarım

About the Author

2 thoughts on “En Başarılı SEO Nasıl Olmalı?

 1. oprol evorter - 16 Mayıs 2019 at 21:18

  Merhabalar, ilgili bir konuyu ararken sitenizi Google üzerinden buldum, web siteniz geldi, iyi görünüyor. Google yer imlerime ekledim.

  Reply
  • orhan - 15 Ekim 2019 at 17:58

   Thank

   Çeviri:
   Teşekkürler

   Reply

Leave a Reply