fbpx

Konex Medya

2012 yılında Home Ofis olarak İnternet ve Bilişim hizmetlerimize başladık. 2013 Yılında hizmet ağımızı genişleterek hali hazırda olan Reklam ajanslığı, Web tasarım Hizmetlerimiz içerisine “Güvenlik sistemleri dahil etmiş ve siz müşterilerimize profesyonel çözümler sunduk.” Sür’atle Konexmedya.com alan adımızla hizmetlerimize devam ediyoruz. Konex Medya | Reklam Ajansı | Konya Web Tasarım | Güvenlik sistemleri

Neler Yapıyoruz?

Firmamız müşterilerine kurumsal anlamda Bilgisayar, Web Hosting, Domain, Web Tasarım, SEO, Promosyon Ürünleri, Reklam Ajanslığı, Sosyal Medya Danışmanlığı, Güvenlik Kamera ve güvenlik sistemleri hizmetleri vermektedir. Yılların verdiği tecrübe ve birikimle birlikte müşterilerimize sağlıklı çözümler sunuyoruz. Entegreli sistemimiz ile birlikte müşterilerimiz alan adlarını rahatlıkla kontrol edebilmektedirler.

Güvenli Ve Hızlı Hizmet

site-img33

 

Teknoloji alanında firmaların kurumsal çözüm ortağı

Firmamız bireysel/kurumsal müşterilerine başta web tasarım, web hosting, domain, seo, bilgisayar, güvenlik kamerası, kiralık sunucu, ssl sertifikaları, reklam danışmanlığı ve sosyal medya danışmanlığı gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.

site-img32

 

Web siteniz dakikalar içerisinde aktif!

Sistemlerimiz üzerinden istemiş olduğunuz alan adınızı sorgulatabilir ve anında satın alabilirsiniz. Sitenizi oluşturmak için 2. adımı olan web hosting paketinizi de seçip satın aldıktan sonra, geriye sadece sitenizin dosyalarını sunucuya göndermek oluyor.