fbpx
Responsive Web Tasarım

Responsive Web Tasarım

Responsive Web Tasarım Önemli

Bu yüzden bu ekran çözünürlüklerinde duyarlı web siteler kullanmanız önemli.

Responsive siteler tasarım açısından da temiz, sade ve net bir yaklaşımdadır. Yani eski stil sitelerdeki gibi gölge, imaj, yerleşim karmaşası tarihe karıştı yerine ise geniş aralıklı, ferah ve orantılı bir anlayış geldi.

Teknoloji ile birlikte web teknikleri de değişmekte ve değişime ayak uydurmayanlar maalesef hala emekleme aşamasında. Bu yüzden duyarlı bir tasarıma geçiş yapmanızı tavsiye ederiz. Konex Medya olarak bu alanda da hizmet vermekteyiz.

Web Sitelerine mobil cihazlardan girildiğinde menüler şekil değiştirip genellikle üstten açılacak şekilde kullanımı kolay bir versiyona dönüşür. Fontlar ve imajlar alt alta gelerek ekranda zoom yapmadan kolayca okunacak şekilde sıralanır. Hatta mobil versiyonda önem derecesi düşük elementler gizlenir, sadece ziyaretçiye sayfayla ilgili en yalın halde bilgi gösterilir.

mobil uyumlu tema

mobil uyumlu tema

Arama motorlarında responsive siteleri ciddi şekilde destekliyor. Bir sayfanın arama motorlarında hem kendi alan adı hem de m,konexmedya,com gibi farklı subdomain altında bir mobil versiyonunun olmasındansa tek url ile sayfanın responsive yapılması daha uygun buluyor. Çünkü mobilden yapılan aramalarda genellikle arama motorları sayfanın mobil uyumluluğuna dikkat etmeksizin sonuçları sıralıyor.

About the Author

11 thoughts on “Responsive Web Tasarım

 1. oprolevorter - 13 Mayıs 2019 at 09:48

  Excellent post. I used to be checking continuously this blog and I’m inspired! Very helpful info specifically the last section 🙂 I handle such information much. I was looking for this certain information for a very lengthy time. Thank you and good luck.

  Çeviri:
  Mükemmel yazı. Bu blogu sürekli kontrol ediyordum ve ilham alıyorum! Çok yararlı bilgiler özellikle son bölümlerde 🙂bu tür bilgileri çok ele alıyorum. Uzun zamandır bu kesin bilgiyi arıyordum. Teşekkürler ve iyi şanslar.

  Reply
  • orhan - 14 Eylül 2019 at 14:57

   Thank

   Çeviri:
   Teşekkürler

   Reply
 2. fila Ayakkabı - 12 Ekim 2019 at 13:00

  Cömertliğinize olan sevgimi, bu özel ilgi alanı hakkında rehberlik etmek isteyen kişilere destek vermek istiyorum. Çözüme ulaşma konusundaki asıl çözüm odağınız süperdi ve olağanüstü derecede güçlüydü ve çoğu durumda benim gibi bayanların hedeflerine ulaşmalarına izin verdiniz. İnanılmaz paha biçilmez bilgiler verdiniz, benim gibi bir insanı ve arkadaşlarıma daha çok şey kazandırıyor olacağınızdan eminin. Saygılarımızla

  Reply
 3. yeezy - 13 Ekim 2019 at 12:55

  Beni böyle bir krizden kurtardığı için bu yazara takdir göstermeliyim. Tüm dünyada web’i keşfedip hoş olmayan stratejiler bulduktan hemen sonra hayatımın gittiğini düşündüm. Bu yazıyla çözdüğünüz sorunların çözümlerini eksi olarak yaşamak, web sitenize rastlamam halinde tüm kariyerime olumsuz yönde zarar verebilecek olanların yanı sıra ciddi bir durum. Her yönüyle manevra yapma konusundaki bu know-how ve nezaket değerliydi. Böyle bir şeyle karşılaşmasaydım ne yapardım bilmiyorum. Bu zamanda geleceğimi yeniden yaşamak mümkün. Yetenekli ve sonuç odaklı rehberiniz için çok teşekkürler. Bu konuyu yönlendirmesi gereken kişilere web sitesini önermek için iki kez düşünmeyeceğim.

  Reply
  • orhan - 15 Ekim 2019 at 17:58

   Thank

   Çeviri:
   Teşekkürler

   Reply
  • orhan - 15 Ekim 2019 at 17:59

   Thank

   Çeviri:
   Teşekkürler

   Reply
 4. golden goose outlet - 14 Ekim 2019 at 10:30

  Bu sitede gönderdiğiniz bu muhteşem işaretçiler için size teşekkür edebilmek için bir mesaj yazmak istedim. Zamanımdaki yoğun internet araştırmam sonunda arkadaşlarımla yazmak için inanılmaz derecede iyi gerçekler ve stratejilerle onurlandırıldı. Okurlarımızın çoğunun, ilginç kurallara sahip çok sayıda mükemmel kişiyle gerçekten iyi bir ağda yaşadığımız için gerçekten çok şanslı olduğunu söyleyebilirim. Web sayfalarını kullandığım ve burada okuyarak daha keyifli vakit geçireceğinizi düşündüğüm için minnettarım. Tüm detaylar için tekrar teşekkürler.

  Reply
  • orhan - 15 Ekim 2019 at 17:58

   Thank

   Çeviri:
   Teşekkürler

   Reply
 5. supreme outlet - 15 Ekim 2019 at 07:21

  Her parçanın manevrasındaki temel yetenek ve nezaketiniz paha biçilmezdi. Böyle bir konuda karşılaşmasaydım ne yapardım bilmiyorum. Bu zamanda geleceğime bakabiliyorum. Bu uzman ve sonuç odaklı yardım için çok teşekkürler. Bu konuyla ilgili kurallara ihtiyacı olan kişilere sitenizi tavsiye etmekte tereddüt etmem.

  Reply
  • orhan - 15 Ekim 2019 at 17:57

   Thank

   Çeviri:
   Teşekkürler

   Reply

Leave a Reply